آموزش کسب درآمد دلاری > درآمد دلاری از یوتیوب

چگونگی درآمد از یوتیوب در ایران

یوتیوب چیست و چگونه از یوتیوب درآمد داشته باشیم ؟

یوتیوب یک وب سایت رسانه تصویری هست که در از سال ۲۰۰۵ شروع به فعالیت نمود و با گذر زمان جز پر مخاطب ترین سایت های دنیا می باشد .یوتیوب دومین وبسایت پر مخاطب دنیا پس از گوگل می باشد .
سایت یوتیوب به ادرس youtube.com می باشد. این وب سایت به کاربران اجازه مشاهده ویدئو ، بارگذاری ویدئو و اشتراک گذاری ویدئو ها را می دهد . امروزه درامد از یوتیوب در بین کاربران این رسانه بسیار گسترده شده اما به نظر می رسد به دلیل تحریم‌ها و مسدود بودن وب‌سایت ، این امر برای بسیاری از کاربران ایرانی محال است.

یوتیوب چیست

درآمد دلاری از یوتیوب

با توجه به فراگیر شدن این وب سایت جهانی قابلیت درامد زایی از این وب سایت بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است و بر همین اساس میلیون ها کاربر تمامی تلاش خود را جهت درامد زایی از این وب سایت میکنند . در ادامه مقاله ، قوانین ، روش ها و مراحل درامد زایی از یوتیوب را برای شما توضیح داده ایم .


آیا درآمد از یوتیوب در ایران امکانپذیر است؟

درامد از یوتیوب برای ایرانیان کار بسیار دشواری شده است و باتوجه به تحریم هایی که کشور امریکا بر روی کشور ایران اعمال نموده استکاربران ایرانی امکان درامد زایی از این وب سایت پر مخاطب را ندارند و تنها راه درامد از یوتیوب برای کاربران ایرانی داشتن دوست و یا اشنا خارج از کشور جهت تاییدیه ادرس و حساب بانکی می باشد.

برای درامد از یوتیوب و ساخت اکانت نیاز به وریفای اکانت و حساب بانکی داریم . هرکسی بتواند این دو مانع را از پیش روی خود بردارد میتواند راه درامد زایی از یوتیوب را برای خود هموار سازد.
از این رو سایت تارگت دالرز مراحل تاییدیه حساب کاربری و بانک ارزی را برای شما انجام میدهد و میتوانید با خیال راحت به کسب درامد دلاری از یوتیوب بپردازید .برای این مشکل سایت تارگت دالرز میتواند به راحتی به شما اکانت وریفای شده ارائه نماید به همراه شماره حساب بانکی معتبر در خارج از کشور پس جایی برای نگرانی برای راه اندازی کسب درامد دلاری در ایران نداشته باشید .


نحوه درآمد از یوتیوب ؟

 • مراحل کسب درآمد دلاری از یوتیوب :
 • ۱-ساخت کانال یوتیوب با نام و لوگو اختصاصی
 • ۲- اپلود فیلم های طبق قوانین یوتیوب
 • ۳- گرفتن بازدید و افزایش سابسکرایب ( جهت مجاز شدن و فعال شدن قسمت درامد زایی از تبلیغات یوتیوب )
 • ۴- ساختن کانال و پیج در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید وسابسکرایب
نحوه درآمد از یوتیوب - تارگت دالرز


در وب سایت تارگت دالرز ، دوره کامل آموزش کسب درامد دلاری از یوتیوب که شامل ایجاد اکانت ، وریفای اکانت ، تایید ادرس در یوتیوب ، نحوه محتوا سازی ، نحوه بارگذاری و تگ گذاری ، راهکارهای افزایش سابسکرایب و ویو به صورت کامل و گام به گام برای شما عزیزان فراهم شده است.


روش های کسب درآمد از یوتیوب :

 • ۱- همکاری در فروش در یوتیوب :
 • در این روش باید در کانال یوتیوبی محصولی را معرفی کنیم و در انتها بازدید کنندگان را به خرید ان محصول ترغیب و یا تشویق کنیم و بر همین اساس درصدی از مبلغ فروش را دریافت کنیم .
 • ۲- تبلیغات اسپانسری :
 • در این روش باید میزان سابسکرایب های بالایی داشته باشید تا بتوانید تبلیغات خوبی را دریافت کنید و محصول و یا خدماتی را معرفی کنید .
 • ۳- بخش ویژه یوتیوب :
 • در این روش ابتدا باید در کانال خود ویدئو های جذاب و رایگان منتشر کنید تا مخاطبان به محتوای ارائه شده شما اعتماد کنند سپس از طریق بخش ویژه که یوتیوب این قسمت را ایجاد نموده است از کاربران حق عضویت بگیرید این روش بیشتر برای ارائه مطالب اموزشی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است برای مثال قسمتی از اموزش خود را در کانال قرار دهید که مخاطب از نحوه اموزش و سرفصل ها مطلع شود و برای مشاهده تمامی فیلم های اموزشی باید هزینه عضویت پرداخت نمایند .
 • ۴- افزایش جذب ترافیک از طریق یوتیوب :
 • در این روش از طریق وب سایت یوتیوب نمیشود درامدی کسب کرد و بیشتر به عنوان تبلیغ محصول و یا خدمات مورد استفاده قرار میگیرد برای مثال اگر وب سایت و یا پیج و صفحه ای در شبکه های اجتماعی دارید که بخواهید مورد استفاده مخاطبین قرار بگیرد و خدمات شما را مخاطبین بیشتری مشاهده کنند باید از طریق تولید محتوای ویدئویی در یوتیوب مخاطبین را به وب سایت و یا صفحه اجتماعی خود هدایت کنید .
 • ۵- Youtube red :
 • در این روش کاربران برا مشاهده محتوای ویدئو و امکان پخش افلاین ویدئوها جهت ذخیره در موبایل و یا تبلت باید مبلغ ۹.۹۹ دلار پرداخت کنند . همچنین با پرداخت این مبلغ کانال های اختصاصی برای کاربران فعال میشود .

بهترین روش درامد زایی از یوتیوب کدام است ؟

با توجه به توضیحات کامل در مورد منابع درامد زایی از وب سایت یوتیوب ما بهترین روش و بی دردسرترین روش را کسب درامد دلاری از یوتیوب از طریق تبلیغات ادسنس می دانیم. این روش یک روش اثبات شده و ساده نسبت به بقیه روش های گفته شده می باشد. فقط کافیست اکانت خود را ایجاد و شروع به اپلود فیلم نمایید .


قوانین کسب درآمد از یوتیوب - فعال کردن تبلیغات در کانال یوتیوب

برای اینکه کانال یوتیوبی شما جهت کسب درامد فعال شود باید قسمت تبلیغات ( ادسنس ) فعال شود. برای این منظور سایت یوتیوب قوانینی را معرفی نموده است که با رسیدن به حد مشخص شده در بازدید و سابسکرایب میتوانید درامد زایی از سایت یوتیوب را اغاز نمایید .
قوانین فعال سازی قسمت ادسنس در کانال یوتیوب
درصورتی میتوانید قسمت ادسنس در کانال یوتیوبی خود را فعال کنید که کانال کاملی داشته باشید و چندین ویدئو کامل در کانال شما بارگذاری شده باشد. در صورت رعایت شدن موارد زیر کانال شما برای درامدزایی اماده میشود : 
۱- محتوای فیلم های ویدئو نباید کپی باشد. محتوا شامل ( موزیک یا صدای میکس شده و تصویر ) می باشد . برای این منظور میتوانید از موزیک های پیشنهادی که در سایت یوتیوب هست استفاده کنید .
۲- لوگو و نام کانال شما باید اختصاصی باشد و به هیچ عنوان از لوگو و نامی که قبلا استفاده شده است استفاده نکنید . در صورت استفاده از نام و یا لوگو کپی کانال شما جهت درامد زایی تایید نمی شود .
۳- فیلم های بارگذاری شده شما باید ۴ هزار ساعت بازدید شود .
۴- تعداد سابسکرایب های شما حداقل ۱۰۰۰ نفر باشد .

قوانین کسب درآمد از یوتیوب - تارگت دالرز

علل محبوبیت یوتیوب

۱- کپی رایت : از انتشار فیلم های کپی از سایر منابع جلوگیری میکند
۲- درامد زایی : قابلیت درامد زایی برای انتشار دهندگان میتواند عامل بسیار مهمی برای ایجاد رقایت بین رقابت دهندگان بیشتر کند.
۳- فراگیر شدن فیلم های ویئویی : اصول علمی سئو برای بیشتر دیده شدن فیلم های منتشر شده میتواند به کاربران اعتماد دهد که بر اساس سلیقه و یا تبلیغات ویدئو آنها نمایش داده نمیشود .
۴- پرداخت های اصولی : در این وب سایت اصولی برای کسب درامد تعریف شده است که چندین سال ثابت می باشد و همین امر اعتمادی را بین کاربران ایجاد نموده است .
۵- عدم انتشار فیلم های غیر اخلاقی : وب سایت یوتیوب از انتشار فیلم های غیر اخلاقی جلوگیری میکند و همین امر باعث شده است اطمینان خاطر را به تمامی والدین دهد که گشت و گذار فرزندان و اعضای خانواده مشکلی را برای انها به وجود نمی اورد .

تمامی حقوق این سایت متعلق به