آموزش کسب درآمد دلاری > درآمد از کلیک بانک

همه چیز درباره کسب درامد از کلیک بانک

اگر به دنبال کسب درآمد دلاری بدون ریسک و خطر هستید، بهترین و راحت ترین روش درامد از کلیک بانک می باشد. برای اشنایی بیشتر با این وب سایت و نحوه کسب درامد از کلیک بانک این مقاله را تا انتها مطالعه کنید .
در این مقاله سعی نموده ایم وریفای کردن آدرس و حساب بانکی ، قوانین ، راههای فروش محصول و جذب بیشتر مشتریان برای فروش در این وب سایت را توضیح دهیم . تا انتها با ما همراه باشید.


کلیک بانک چیست ؟

کلیک بانک یک سایت فروشگاهی هست که در حوزه فروش محصولات الکترونیکی فعالیت میکند و عمده محصولات این وب سایت کتاب های الکترونیکی و نرم افزار می باشد . کلیک بانک۲۴ برگرفته شده از نام سایت معروف کلیک بانک می باشد. وب سایت کلیک بانک یکی از بزرگ ترین سایت های تجارت الکترونیک در جهات می باشد و یکی از موفق ترین وب سایت های همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ در جهان می باشد .


محبوبیت کلیک بانک

علت پر طرفدار بودن وب سایت کلیک بانک در چیست ؟
کلیک بانک با توجه به داشتن محیطی ساده و بسیار راحت ، توانسته وب سایتی برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد برای افراد در سراسر دنیا باشد.
همچنین با توجه به تحریم برخی از کشورها این وب سایت سیاست های سخت گیرانه ای ندارد و با کمی تلاش به راحتی میتوان در این وب سایت فعالیت کرد .
علل مختلفی در محبوبیت این وب سایت وجود دارد ، ولی مهمترین عوامل محبوبیت کلیک بانک در دنیا عبارتند از :

۱-مدل اقتصادی 
۲-نحوه پورسانت دهی
۳-هزینه های کم و به صرفه

در ادامه هر مورد را توضیح داده ایم.


علتت محبوبیت کلیک بانک - تارگت دالرز

۱-مدل اقتصادی سایت کلیک بانک:
  فروش محصولات الکترونیکی مثل کتاب و نرم افزار دردسرهای خیلی کمی دارد. فرض کنید شما فروشنده لباس و یا محصولات فیزیکی بودید. مشکلاتی مثل سایز ، نبود محصول خریداری شده ، دچار نقص شدن محصول ارسالی ، فاصله زمانی کارخانه تا منزل ، تفاوت در رنگ و شکل ظاهری عکس با واقعیت از جمله دردسرهایی هست که در فروش محصولات فیزیکی وجود دارد .
ولی در کلیک بانک محصولات ، کتاب و نرم افزاری هست و هیچ یک از مشکلات ذکر شده را ندارد و کاربر با مطالعه و دید کامل به راحتی می تواند محصولات خود را بفروش برساند .

۲- نحوه پروسانت دهی وب سایت کلیک بانک :
این وب سایت ، فروش های میلیونی دارد و هر فروشنده ای که محصول خود را جهت عرضه به مردم ارائه کند با فروش شگفت انگیزی روبرو خواهد شد. زیرا پروسانت های پرداختی به نماینده گان فروش اکثرا بالای ۳۰ درصد می باشد . حتی برخی موارد به ۸۰ تا ۹۰ درصد هم میرسد و همین امر باعث می شود نمایندگان فروش ، تمام تلاش خود را جهت فروش محصولات انجام دهند .

۳- هزینه های کم و به صرفه :
کلیک بانک بدون داشتن هزینه پست و هزینه های کارمندی یکی از به صرفه ترین وب سایت های جهان می باشد. کارمندان این سایت همان مردم و عاملین فروش هستند که در سراسر دنیا ، در منزل و محل کار شخصی خود مشغول به فروش محصولات این وب سایت هستند .


جلب اعتماد مشتریان در کلیک بانک به چه صورت است؟

در سایت کلیک بانک کلیه اصول مربوط به اعتماد سازی کاربران رعایت شده است . این سایت با قرار دادن قسمت سوالات متداول ، شماره تماس ، ادرس ، دربار ما و سایر گارانتی های مربوط به عودت وجه نقد درصورت عدم رضایت باعث جلب اعتماد کاربران خود شده است .


کسب درآمد از کلیک بانک در ایران

برای کاربران ایرانی جهت کار در سایت کلیک بانک  دو مشکل وجود دارد :
 ۱- ای پی ایران
۲- حساب بانکی و وریفای آدرس.

۱- آی پی ایران :

در صورتی که با ای پی ایران وارد این وب سایت شوید در مراحل ثبت نام به مشکل برخورد خواهید کرد و یا پس از ثبت نام اکانت شما بسته میشود برای همین منظور پیشنهاد ما به شما استفاده از وی پی اس هست که میتوانید از طریق پشتیبانی سایت وی پی اس کار با این وب سایت را درخواست کنید
۲- حساب بانکی و وریفای ادرس :
برای فعالیت در سایت کلیک بانک  نیاز به تایید ادرس و حساب بانکی می باشد. برای کار در این وب سایت نیاز هست که یک حساب بانکی معتبر و یک موقعیت مکانی ( ادرس ) تایید شده در سایت ثبت کنید ولی مشکل اینجا هست که بانک های ایران تحریم هستند و این وب سایت کشور ایران و حساب های بانکی ایرانیان را تایید نمیکند .

نحوه درامد از کلیک بانک در ایران - تارگت دالرز

با توجه به توضیحات بالا اصلا نگران نباشید!!!
برای فعالیت در این وب سایت ما راه حل های قانونی و تایید شده را در اختیارتون قرار خواهیم داد تا بتوانید در این وب سایت فعالیت کنید .برای همین منظور ما آموزش هایی را برای شما تدارک دیدیم تا قوانین و مراحل فعالیت در این وب سایت را یاد بگیرید.


انتخاب محصول در کلیک بانک جهت فروش

با توجه به گستردگی محصولات و تنوع دسته بندی ها در کلیک بانک انتخاب بهترین و پر مخاطب ترین محصولات امری ضروری هست . در هنگام انتخاب محصول باید چندین نکته مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانید در فروش محصولات کلیک بانک موفق شوید.
برای مثال گارانتی و خدمات پس از فروش بسیاری از محصولات این ایتم را ندارد و با فروش این محصولات شاید در کوتاه مدت به سود دهی برسیم ولی در بلند مدت چنین نخواهد بود و عدم رضایت مشتریان را در برخواهد داشت. برای همین منظور دقت به ایتم هایی که رضایت مشتری را در برداشته باشد و در عین حال محصول با کیفیت و رضایت مشتریان باشد ضروری است. 

نحوه افزایش فروش در کلیک بانک 
جهت جذب مشتری و افزایش فروش محصولات باید جذب ترافیک کرد. برای همین منظور باید مخاطبین را به وب سایت کشید تا محصولات شما را مشاهده کنند . جهت افزایش فروش محصولات در کلیک بانک روش های مختلفی جهت جذب ترافیک وجود دارد و افراد زیادی در این زمینه فعالیت میکنند .

انتخاب محصول در کلیک بانک جهت فروش

روش های جذب ترافیک برای کلیک بانک

۱-یوتیوب :
با قرار دادن فیلم های ویدئویی در یوتیوب میتوانید کاربران را به وب سایت خود دعوت کنید. اکثر محصولاتی که در کلیک بانک قرار دارند دارای فیلم های ویدئویی هستند. به همین منظور میتوانید از فیلم های تبلیغاتی این محصولات در کانال یوتیوب استفاده کنید .
۲-فیس بوک:
یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی جهان می باشد که میتوانید با قرار دادن محصولات در گروه های فیس بوکی مخاطبین بیشتری را جذب کنید .
۳-اینستاگرام :

اینستاگرام یکی دیگر از شبکه های اجتماعی محبوب در جهان می باشد که در جذب ترافیک کاربران برای ورود به وب سایت تاثیر به سزایی دارد .
استفاده از شبکه های اجتماعی بالا برای جذب ترافیک امری ضروری می باشد برای همین منظور لازم است با قوانین پست گذاری و هشتک گذاری در این شبکه های اجتماعی اشنا باشید . باید کلمات مورد سرچ محصولات خود را شناسایی کنید و براساس این کلمات هشتگ گذاری کنید تا در سرچ کاربران دیده شوید .
۴-سایت های جذب ترافیک :
برخی از وب سایت ها هستند که بصورت رایگان برای محصولات شما در وب سایت ترافیک ارسال میکند ولی تاثیر انچنانی در بیشتر دیده شدن محصولات شما ندارد .
۵- تبلیغات گوگل ادورز :
این تبلیغات بسیار تاثیر گذار و موثر خواهد بود با توجه به هزینه سنگین این نوع تبلیغات شناسایی کلمات کلیدی جهت استفاده از تبلیغات بسیار مهم و حیاتی می باشد

تمامی حقوق این سایت متعلق به