آموزش کسب درآمد دلاری > در امد از ادموب

همه چیز در مورد گوگل ادموب و درآمد از ادموب

گوگل ادموب چیست ؟

گوگل ادموب یک شرکت تبلیغاتی است که در سال ۲۰۰۶ در کالیفرنیا افتتاح شد و در سال ۲۰۰۹ توسط گوگل خریداری شد. این شرکت تبلیغاتی پایه و اساس خود را جهت تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل طرح ریزی نمود .
اولین و بزرگترین شرکتی که در عرصه تبلیغات موبایل پا در میدان گذاشت، ادموب بود . این شرکت تبلیغاتی ، انگیزه درامد زایی میلیون ها دولوپر را چندین برابر نمود تا جایی که همه برنامه نویسان سعی بر این می نمایند که اپلیکیشن های خود را بصورت رایگان منتشر نمایند تا میلیون ها کاربر اپلیکیشن طراحی شده انها را نصب نمایند و به کسب درآمد از گوگل ادموب بپردازند .


کسب درامد دلاری از گوگل ادموب - تارگت دالرز

کسب درآمد از ادموب و چگونگی آن :

 برای کسب درآمد از ادموب باید چه کاری های را انجام دهیم ؟
 ایا برنامه نویسان ایرانی میتوانند از طریق ادموب درآمد کسب کنند ؟
تحریم ایران و عدم ارائه خدمات به برنامه نویسان ایرانی

اگر برنامه نویس موبایل هستید و در مورد روش های درامد دلار از اپلیکیشن ها هم مطالعه دارید حتما روش های درآمدی رایگان با تبلیغات نیز نظر شما را به خودش جلب کرده است.
ادموب در واقع همان تبلیغات درون برنامه ای هست که به دو صورت تبلیغات تصویری و ویدئویی ارائه میگردد. اما ایا برنامه نویسان ایرانی میتوانند از طریق ادموب درآمد کسب کنند ؟
با توجه به اینکه برای کسب درآمد از ادموب نیاز هست که اکانت ساخته شده را گوگل تایید نماید و برای تایید اکانت نیاز به ادرس و حساب بانکی معتبر می باشد. از طرفی کشور امریکا ، درامد زایی دلاری کاربران از این شرکت را تحریم نموده است پس امکان ثبت ادرس ایران و حساب بانکی معتبر وجود ندارد .
ولی گروه تارگت دالرز راه کارهایی را برای دور زدن تحریم ها انتخاب نموده است. در نتیجه شما برنامه نویسان عزیز میتوانید به راحتی اکانت تایید شده خود را از ما دریافت کنید و بدون هیچ مشکلی شروع به فعالیت کنید .

وریفای اکانت ادموب - تارگت دالرز

پیاده سازی تبلیغات ادموب - تارگت دالرز

پیاده سازی ادموب بر روی اپلیکیشن ها

برای پیاده سازی تبلیغات ادموب بر روی اپلیکیشن های اندروید و ios کافی هست sdk ادموب را بر روی اپلیکیشن های خود پیاده کنیم.کار بسیار ساده ای است و با مطالعه داکیومنت ها میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید .
برای پیاده سازی تبلیغات ادموب سه توکن نیاز داریم.  همان طور که اطلاع دارید تبلیغات موبایلی در یکی از سه دسته زیر می باشد :
۱-Banner
۲- Interstitial
۳- Rewarded Ads
هر یک از تبلیغات بالا توکن اختصاصی خود را دارند که در پنل ادموب خود می توانید انها را استفاده کنید و در اپلیکیشن خود قرار دهید .


مراحل وریفای اکانت گوگل ادموب

برای گرفتن توکن تبلیغاتی شما نیاز دارید به Billing Information و یک حساب بانکی معتبر که این اطلاعات باید با حساب کاربری ایجاد شده در ادموب همخوانی داشته باشد .
پس از ثبت اطلاعات کامل شامل ادرس ، کد پستی ، نام و نام خانوادگی و... ، گوگل برای تایید ادرس پستی شما نامه ای به موقعیت ثبت شده در پنل از طریق پست برایتان ارسال میکند.
این نامه یک کد ۶ رقمی دارد که باید در پنل کاربری این کد را وارد نمایید . توجه داشته باشید مدت ارسال این نامه از زمان ثبت اطلاعات ۲ الی ۳ هفته می باشد .
همچنین برای ارسال چنین نامه ای باید حداقل درامدی از اپلیکیشن داشته باشید تا این نامه توسط گوگل ارسال شود .
پس از تایید مراحل فوق و رسیدن به درامد و ثبت کد تاییدیه ادرس ، حالا نوبت به تایید حساب بانکی هست.
برای این منظور، گوگل مبلغ بسیار ناچیزی را به حساب بانکی شما واریز میکند. پس از واریز این مبلغ باید در پنل کاربری مبلغ واریز شده را اعلام کنیم . پس از ثبت مبلغ ، حساب کاربری ادموب فعال میشود .

مراحل وریفای اکانت گوگل ادموب

میزان درامد از ادموب چقدر است ؟

میزان درامد از ادموب چقدر است ؟

میزان درامد از ادموب به پارامتر های مختلفی بستگی دارد. برای مثال اینکه مخاطبین اپلیکیشن در کدام کشور هستند. مسلما اگر مخاطبین اپلیکیشن در کشور امریکا باشند، درامد بیشتری خواهید داشت .
همچنین میزان استفاده مخاطبین از اپلیکیشن، تاثیر بسزایی در درآمد شما خواهد داشت .هرچقدر کاربران اپلیکیشن شما زمان بیشتری را برای استفاده از اپلیکیشن صرف کنند، درامد شما بیشتر خواهد بود .
همچنین نوع تبلیغات مشاهده شده کاربران موثر است. به این صورت که اگر تبلیغات بنری را مشاهده کنند، کمترین میزان درامد را خواهد داشت و اگر تبلیغات ویدئویی را استفاده کنند، میزان درامد بیشتری خواهند داشت .

زمان واریز درامد دلاری از ادموب

اگر شما اکانت ادموب دارید و یا میخواهید این اکانت را تهیه کنید، ۲۱ هر ماه میلادی مبلغی که به حساب شما واریز میشود مشخص میگردد و در اولین روز ماه میلادی این مبلغ واریز میشود .
توجه داشته باشید در تعطیلات رسمی این کار انجام نمیشود. برای مثال اگر روز شنبه یا یکشنبه زمان واریز باشد به دلیل تعطیلات اخر هفته این مبلغ واریز نمیشود و در دوشنبه اولین روز کاری واریز میگردد .


چگونه درامد دلاری از ادموب را نقد کنیم ؟

با وجود اینکه شما دوست و یا اشنایی در خارج از کشور داشته باشید و یا از طریق سایت ما اکانت خود را وریفای کنید، نقد مبالغ حاصل از درامد ادموب در خارج از کشور به حساب معرفی شده واریز میگردد. با وجود تحریم های فراوان ، امکان اتصال حساب های بانکی ما به خارج از کشور وجود ندارد و انتقال ارز بسیار دشوار شده است . به همین منظور تنها راه انتقال یا از طریق صرافی ها و یا از طریق بیت کوین و یا وب مانی می باشد .
نقد کردن درامد به یکی از دو روش زیر :
۱- صرافی ها : اگر از طریق صرافی مبالغ به حساب بانکی شما واریز شود بسیار راحت تر خواهد بود و درصد ناچیزی را بابت این انتقال از شما دریافت میکنند .
۲- بیت کوین و یا وب مانی : میتوانید از طریق یکی از این دو حساب مبلغ دلاری خود را دریافت کنید و بافروش بیت کنید و یا ارز وب مانی به صرافی های انلاین ان را به ریال تبدیل کنید ولی مشکل این کار کسر هزینه از مبلغ درامد هست ( کارمزد ) و صرافی انلاین برای انجام این گونه خدمات هزینه کارمزد بالاتری را نسبت به صرافی های حضوری میگیرند .
بطور کامل تر نرخ فروش ارز وب مانی و یا بیت کوین به صرافی های انلاین همیشه بسیار پایین تر از نرخ واقعی و انلاین خواهد بود علاوه بر این تفاوت قیمت که باید پرداخت کنید هزینه جداگانه هم از شما دریافت میکنند .

چگونه درامد دلاری از ادموب را نقد کنیم ؟

ما در دوره کامل آموزش کسب درامد دلاری از ادموب ، آموزش های کامل در مورد نحوه ساخت اکانت ادموب ، وریفای اکانت ، نکات مهم برای تایید اپلیکیشن ، نحوه جذب ترافیک و درامد بیشتر را به صورت گام به گام ارائه می دهیم .در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید .


آشنایی با اصطلاحات گوگل ادموب

  • Impressions : نشان دهنده این است که کاربران اپلیکیشن هر تبلیغی را چند با مشاهده نموده اند.
  • Requests: نشان دهنده این است که چه تعداد درخواست از اپلیکیشن شما برای نمایش تبلیغات ارسال شده است .
  • Est. earnings : بیانگر مبلغ پیش بینی شده برای درامد شما ماه جاری است .
  • Match rate : بیانگر این است که چه تعداد از درخواست های ارسالی که برای نمایش تبلیغ ارسال شده منجر به نمایش تبلیغ شده است .
  • eCPM : مهم ترین مفهوم در پنل کاربری ادموب شما می باشد که به معنی میزان درامد شما به ازای ۱۰۰۰مرتبه مشاهده از سوی کاربران اپلیکیشن هست . امیدوارم این مقاله مورد پسند شما کاربر عزیز قرار گرفته باشد .
تمامی حقوق این سایت متعلق به