آموزش کسب درآمد دلاری > آموزش الپاری فارکس

آلپاری فارکس چیست ؟ نحوه درامدزایی از الپاری چگونه است؟

در این مقاله شما را با الپاری فارکس و افتتاح حساب در آلپاری اشنا خواهیم کرد تا بتوانید از طریق این بازار بین المللی ،  درامد دلاری کسب کنید و پیش زمینه ای باشد جهت اموزش علمی و عملی در زمینه کسب درامد از الپاری فارکس  .
آموزش این مقاله شامل دو قسمت می شود :
۱- ثبت نام ها شامل سایت هایی جهت چنج کردن ریال به دلار و دلار به ریال و همچنین وریفای اکانت در آلپاری فارکس
۲- بازار مالی و اموزش استراتژی الپاری سود ده


آلپاری فارکس چیست ؟

الپاری فارکس یکی از بروکرهای معتبر فارکس می باشد . دفتر مرکزی آلپاری در جزیره موریس قرار دارد و مجوز فعالیت خود را در سال ۲۰۱۶ از طرف بانک مرکزی روسیه دریافت نموده است . الپاری فارکس با توجه به شیوه مدرن و علمی خود توانسته است جز یکی از بروکر های معروف فارکس شناخته شود.
ارائه خدمات به ایرانیان

یکی از ویژگی های قابل توجه این وب سایت که حیرت همگان را بر انگیخته به رسمیت شناختن ایرانیان می باشد و ارائه خدمات به ایرانیان با زبان فارسی هست از طرفی هم با داشتن رتبه الکسای بسیار بالا در ایران نشان از ان میدهد.
میلیون ها مخاطب ایرانی در این وب سایت بزرگ فعالیت میکنند. پس با خیال راحت و بدون دغدغه همه ایرانیان میتوانند در این وب سایت معتبر سرمایه گذاری نمایند و کسب درامد از الپاری را با یادگیری الپاری فارکس راه اندازی کنند .


افتتاح حساب در آلپاری

چه مدارکی برای ثبت نام لازم می باشد ؟
برای افتتاح حساب در آلپاری و تایید حساب کاربری ، اسکن کارت ملی یا پاسپورت جهت بارگذاری در وب سایت،  برای تایید اطلاعات هویتی لازم می باشد . همچنین داشتن یک ایمیل معتبر و یک شماره همراه معتبر جهت ورود به پنل کاربری مورد نیاز است . 


نحوه برداشت پول از آلپاری

چه حساب بانکی برای فعالیت در الپاری فارکس لازم می باشد ؟
از انجا که کلیه بانک های ایرانی در خارج از کشور تحریم می باشد برای سرمایه گذاری و برداشت سود باید یک حساب وب مانی ایجاد نمایید و از طریق صرافی های انلاین حساب خود را شارژ و یا سود واریزی از الپاری را برداشت نمایید .

همچنین میتوانید از حساب بیت کوین جهت واریز و برداشت استفاده کنید . در ادمه نحوه ساخت ولت برای استفاده از بیت کوین را به شما آموزش خواهیم داد . خوشبختانه ایرانیان از طریق این دو حساب ( وب مانی و بیت کوین ) به راحتی میتوانند عملیات سرمایه گذاری در آلپاری انجام دهند .

نحوه برداشت پول از آلپاری


در اموزش هایی که ما در سایت قرار داده ایم به طور کامل نحوه ساخت حساب وب مانی و نحوه واریز و برداشت وجه در این حساب را اموزش خواهیم داد.


انواع حساب در بروکر آلپاری :

حساب های بروکر الپاری فارکس به دودسته تقسیم میشود :
۱- حساب های شخصی :
حساب شخصی یک نوع حساب قدیمی در بورس فارکس می باشد که کاربر با استفاده از سرمایه خود در بازار معاملاتی وارد میشود.
۲- حساب مدیریت مالی :
 حساب مدیریت مالی حسابی هست که تریدرها اقدام به جذب سرمایه میکنند و با سرمایه دیگران فعالیت میکنند و سرمایه گذار با اطلاع از اینکه این سرمایه در اختیار تریدر هست کلیه خطرات و منافع سرمایه گذاری را قبول میکند .


حساب های معاملات شخصی در آلپاری فارکس
 الپاری فارکس ، برای معامله گران خود انواع حساب های مختلف را آماده کرده است که هر حسابی ، پلن مشخص و حداقل واریزی را مشخص نموده است . این انواع حساب عبارتند از :
* حساب های نانو (Nano)
* استاندارد (Standard) 
* ای سی ان (ECN)
* پرو ای سی ان (Pro-ECN) 
جهت آشنایی بیشتر میتوانید جدول زیر را مشاهده کنید .

آشنایی با حساب های آلپاری فارکس

وریفای کردن حساب الپاری
برایتایید و وریفای حساب الپاری فقط کافیست مدارک مورد نیاز خود را که شامل کارت ملی یا پاسپورت می باشد، در پنل کاربری خود بارگذاری نمایید. در صورتی که مدارک شخص دیگری را بارگذاری کنید و کارشناسان الپاری از این موضوع مطلع شوند، اکانت بلافاصله بلاک میشود. پس جهت تایید اکانت کاربری اطلاعات خود را به درستی وارد نمایید .

معاملات فارکس چیست ؟

در این وب سایت برای کاربران دومحیط معامله قرار گرفته است :
۱- معاملات نمایشی :
جهت ترید زدن بصورت ازمایشی هست و برای تمرین کاربران محیط بسیار مناسبی میتواند باشد ، میتوانید با استفاده از ارقام مجازی به معاملات ورود کنید و ترید کنید .
۲- معاملات واقعی :

که باید در ان معاملات از طریق وجوه سرمایه گذاری شده انجام شود و در صورت اشتباه امکان جبران وجود ندارد ، در این محیط باید بصورت کاملا حساب شده فعالیت کنید و طبق استراتژی های ارائه شده در بسته اموزشی پیش روید .

معاملات فارکس چیست - تارگت دالرز

متاتریدر فارکس - تارگت دالرز

متاتریدر فارکس چیست و تفاوت آن با محیط معاملات ؟

متاترید در واقع نرم افزاری هست جهت تحلیل و پیدا سازی استراتژی های متفاوت ، و یک نرم افزار فوق حرفه ای برای پیاده سازی انواع استراتژی الپاری می باشد . یک معامله گر حرفه ای حتما نیاز به یک متاترید دارد تا بتواند از طریق ان نمودار هر ارزی را مورد تحلیل قرار دهد .
تفاوت متاترید و محیط معاملات
از متاترید به عنوان یک ابزار حرفه ای برای تحلیل و استفاده از گزارشات اماری استفاده کرد . در متاترید می توانید محیط های پرخطر و محیط های پربازده را شناسایی کنید. این ابزار به شما نشان می دهد که کدام محدوده از مناطق امن و کدام محدوده از نقاط پر خطر معامله می باشد. در نتیجه با انتخاب بهترین موقعیت وارد بازار واقعی می شوید .
اکثر تریدر های حرفه از متاترید برا تحلیل و گزارشات اماری استفاده میکنند و از وب سایت و یا اپلیکیشن الپاری فارکس به عنوان یک ابزار معامله گر بهره می برند. .


دوره آموزشی الپاری فارکس

✔ در تارگت دالرز در دوره اموزشی الپاری فارکس ما نحوه تحلیل و استراتژی هدفمند را به شما اموزش خواهیم داد تا از طریق این استراتژی با کم ترین درصد خطا به سود دهی دست پیدا کنید. توصیه گروه تارگت دالرز این می باشد که تا زمانی که یک تریدر حرفه ای نشده اید وارد این بازار نشوید.
✔ تنها راه حرفه ای شدن کسب تجربه از طریق کار کردن در محیط دمو می باشد. ما در بسته اموزشی اموزش استراتژی الپاری با سه شیوه هدفمند را به شما آموزش میدهیم . زمانی که به این سه استراتژی مسلط شدید باید از طریق دمو به صورت کامل کار کنید تا بتوانید یک روند کامل بازار را تجربه کنید و سپس وارد این بازار شوید .
✔ تسلط در این بازار اصلا سخت نیست نیاز به تمرین دارد و با روزی یک ساعت تمرین میتوانید یک تریدر حرفه ای شوید . همچنین برای تمرین سعی کنید هر استراتژی را متوجه شوید سپس به سراغ استراتژی بعدی بروید .مشاهده فیلم های اموزشی در ابتدای کار برای چندین مرتبه توصیه میشود .
✔ کسب درامد از الپاری فارکس بسیار شیرین و لذت بخش هست امیدوار هستیم بتوانید از طریق پشتکار و ممارست بتوانید به این لذت شیرین دست پیدا کنید .

دوره آموزشی الپاری فارکس

تمامی حقوق این سایت متعلق به